12 Şubat Çarşamba günü tüm Tchibo mağazalarında “Doğallığın Verdiği Rahatlık”la herkese doğal, rahat ve sağlıklı giysiler sunuyor. (Demo)

dogalliktema (1)Tchibo, 12 Şubat Çarşamba günü tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa çıkaracağı yeni teması “Doğallığın Verdiği Rahatlık”la herkese doğal, rahat ve sağlıklı giysiler sunuyor.

Tchibo, yeni teması “Doğallığın Verdiği Rahatlık” koleksiyonunda kadınlara olduğu kadar erkelere de birbirinden sağlıklı, rahat ve doğal ürünler sunuyor. İç çamaşırları, gecelikler, sabahlıklar ve çift taraflı yumuşak pijama modellerinin yanı sıra; ev ayakkabıları ve erkeklerin vazgeçilmezi boxer çeşitlerinin yer aldığı temada doğallığı en rahat biçimiyle yansıtan tasarımlara yer veriliyor. Tchibo’nun insanları ve çevreyi korumak adına belirli standartlara göre Textile Exchange Organizasyonu’nun OE 100 ve Blended Standard mühürleri ile garantili, tamamı organik pamuktan üretilmiş çok rahat ve yumuşak iç çamaşırı modellerinin de yer aldığı tema, çevreye zarar vermeden de şık ve rahat olmanın mümkün olduğunu gösteriyor.

En rahat eşofmanlar Tchibo’da

Tchibo’nun, “Doğallığın Verdiği Rahatlık” temasında yumuşak single jersey kumaştan üretilmiş eşofmanlar da mevcut. Organik pamuktan üretilmiş pijama ve gecelik modellerinin yanı sıra;  birbirinden rahat ve doğal eşofman tercihleriyle de yüzde yüz rahatlık vadeden Tchibo, tüm Tchibo severlere doğal bir şıklık sunuyor.

Tchibo Hakkında

Dünyanın lider kahve üreticilerinden Tchibo, 1949 yılından beri 60 ülkede 1300 mağazası ve 120.000 satış noktasıyla tüketicilerine hizmet vermektedir. Kahve üretiminin yanı sıra tüm satış noktalarında her hafta değişen ürün yelpazesi ile kendine özgü perakendecilik anlayışı geliştirmiştir. Tchibo mağazalarında, kişisel tüketime uygun öğütülmüş kahve, hazır kahve ve çekirdek kahve, alışveriş yorgunluğunu nefis kahve ve atıştırmalıkları tadarak atmak isteyenler için Kahve Barı ve her hafta değişen tema ürünlerinin bulunduğu kısım olmak üzere üç ayrı bölüm bulunmaktadır. 2005 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Tchibo, ülkemizde 11 ilde 52 mağazası ve www.tchibo.com.tr online satış noktası ile tüketicileriyle buluşmaktadır.

Bilgi için:                                        

Tuğçe Gözen Erdem                                                                Sevil Eroğluer

Tchibo Türkiye                                                                        Grup 7 İletişim Danışmanlığı

Kurumsal İletişim ve Kurumsal Sorumluluk Müdürü        Medya İlişkileri Yönetmeni

Tel: 0216 575 44 11                                                                  Tel: 0212 292 13 13

tugce.erdem@tchibo.com.tr                                                       serogluer@grup7.com.tr