3-4 Ekim 2013 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan 2. Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı’na Kayıtlar Başladı. (Demo)

IRMC_LOGO(1)

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, İtibar Yönetimi Enstitüsü ve Kadir Has Üniversitesi işbirliğiyle 3 – 4 Ekim 2013 tarihlerinde İstanbul’da 2. Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı düzenlenmektedir. Konferansın ana teması “Sağlık, Finans, İletişim’de İtibar Yönetimi” olarak belirlenmiştir.

Günümüzün yerel ve küresel piyasalarında hemen her sektör için kurumsal itibar büyük önem taşımaktadır. Başarılı itibar yönetiminin organizasyonel başarının önemli bir adımı olduğu farkındalığıyla, profesyoneller kurumsal kimlik ve itibar oluşturma, sürdürme ve geliştirme konusunda her geçen gün daha fazla yatırım yapmaktalar. Akademisyenler bu alanda biriken kurumsal deneyime de dayanarak itibar yönetimini araştırmakta, incelemekte ve kuramsallaştırmaktadırlar. Birbiriyle kesişen bu çalışmalar önemli bir literatürün oluşmasına ve bu literatürün hem ticari hem de akademik alanları beslemesine yol açmaktadır.

İtibar yönetiminin önemi hemen her sektörde fark edilmiş olsa da başarının uzun süreli ve güvene dayalı müşteri ilişkileri üzerine inşa edildiği hizmet sektörlerinde itibar yönetimi fark yaratmanın merkezinde bulunmaktadır. Kurumsal itibarı izlemek ve yönetmek sağlık, finans ve iletişim gibi alanlarda artan bir şekilde kritik bir sorumluluk haline gelmiştir. Özellikle bu sektörlerde biriken deneyim ve araştırmaları paylaşmak, gelişen bir alan olarak itibar yönetimi için oldukça kritik bir öneme sahiptir.

2. Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı, siyaset, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, işletme yönetimi, insan kaynakları, iletişim, yeni medya, halkla ilişkiler, pazarlama, kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik araştırma alanlarını kapsayan disiplinler arası bir çerçevede, itibar kavramı ve ilişkili alanları tartışmak amacıyla, akademik çevre ile iş dünyasını bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Kayıt yaptırmak ve diğer bilgiler için www.reputationconference.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

STK’lar ve üyeleri için konferans kayıt ücreti KDV dahil  450 TL olarak belirlenmiştir.
KONU BAŞLIKLARI:

·         İtibar: Kuramsal Yaklaşımlar
·         Sağlık Sektöründe İtibar Yönetimi
·         İletişim Sektöründe İtibar Yönetimi
·         Finans Sektöründe İtibar Yönetimi
·         İtibar Yönetimi ve Kurumsal İletişim
·         İtibar Yönetimi ve İnsan Kaynakları
·         İtibar Yönetimi ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk
·         İtibar Yönetimi ve İş Etiği
·         İtibar Yönetimi ve Online İtibar İlişkisi
·         İtibar Yönetimi ve Pazarlama
·         İtibar Yönetimi ve Kriz İletişimi
·         Online İtibar Yönetimi
·         Marka ve İtibar Yönetimi
·         Belediyelerde İtibar Yönetimi
·         Kamu Kurumlarında İtibar Yönetimi
·         STK’larda İtibar Yönetimi
·         İtibar Araştırmaları