#DahaİyiBirGelecek için çalışırsak #GelecekGüzelGelecek diyerek…

Derneğimizin faaliyetlerinden bahsetmek, üyelerimizi bir araya getirmek ve hep birlikte daha iyi bir gelecek için fikirlerimizi paylaşmak amacıyla düzenlediğimiz Kurumsal Üye Toplantımız (#CSRTalks), 30 Eylül 2015 Çarşamba günü Dedeman İstanbul’da gerçekleştirildi.

Bu sene gündemimizde olan ‘Geleceğin Şehirleri’ konusunda fikirlerini aktarmak üzere M-Gen kurucu ortağı, Fütürist, İş Tasarımcısı ve Avatarı, Ekonomist, Fütüristler Derneği İstişare Kurulu Başkanı Ufuk Tarhan toplantımızda bizlerleydi.

Konu ile ilgili fikirlerinin yanı sıra; OtodidaktHibrid olmakİçerik Küratörü olmakYeniçağda; Multi değil, Omni yaklaşım ve T insanGeleceğin iş modeli Holywood’a hazır mısınız?MOOC nedir?Diploma yerine Dijital Rozet / Digital Badge , Hepimiz Screenager´iz, yani ekrancı… , Mış gibi yapın, sonunda olur ACT2GET , My stroke of insight ,Düşünceleri Dinlemek gibi önemli noktalarda bizleri aydınlatan Ufuk Tarhan hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için web sitesi www.ufuktarhan.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Belirli aralıklarla gerçekleştireceğimiz Kurumsal Üye Toplantımızın (#CSRTalks) duyurumları en kısa sürede yapılacaktır. Bu süreçte bizlere mekan sponsoru olan Dedeman İstanbul’a teşekkürlerimizi sunarız.

Gelecek dönemde yapmayı planladığımız toplantılarımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.