Değişimi Yönetmek: Yeni Dünyada İşimiz, İlişkilerimiz

Değişimi Yönetmek: Değişen Dünyada İşimiz, İlişkilerimiz

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği ve Impact Hub İstanbul tarafından, tüm dünyayı sarsan belirsizlik süreci ve süreçle beraber gelen değişimleri farklı sektörler nezdinde değerlendirmek için başlatılan ‘’Değişimi Yönetmek’’ serisinin üçüncüsü Yazar Aret Vartanyan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

“Yaşanılan değişim sürecinde karşılaşılan yeni gereklilikler nasıl sağlanabilir? İçinde bulunduğumuz dönemden sonra işlerimiz ve ilişkileriminiz nasıl değişimlere uğrayacak? Biz bu değişimleri nasıl yönetebiliriz?” sorularına yanıtlar aranan etkinlik Türkiye KSS Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serdar Dinler moderatörlüğünde gerçekleştirildi.

Yaşanılan sürecin sürpriz olmadığını, tarih boyunca değişime sebep olan pek çok anın yaşandığını söyleyen Aret Vartanyan, önemli olanın değişime hazır olmak olduğunu belirtti. Tarih boyunca yaşanılan kırılma anlarının insanlığı yok etmediğini aksine dönüştürdüğünü aktaran Vartanyan, sürecin sonunda da işlerimizin kaybolmayacağını, işlerimizin ve ilişkilerimizin ‘’dönüşeceğini’’ söyledi.

Pandemi sürecinin ardından yaşananları unutup kaldığı yerden devam eden bireylerin ve kurumların bir sonraki darbede tekrar aynı sorunları yaşayacağını, unutmayıp kendini hazırlayanların ise ayakta kalacağını söyleyen Vartanyan’ın konuşmasının tamamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u8896034/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u8896034/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757