&#x;&#x;

KSS Zirvesi

Derneğimiz 2009 yılından bu yana Türkiye’de Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri içerisinde iyi uygulamaların bir araya geldiği KSS Zirvesi Etkinliğini düzenlemektedir.

Küresel amaçlara ulaşmak için yerel çözüm ve iş birlikleri!

Topluma yarar sağlayan, değer katan projeleri farklı sektörlerden paydaşlarla buluşturan ve iş birlikleri yaratan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi 11. yılında Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Akademi Ödülleri’yle Aralık 2019 tarihinde İstanbul’da!

10  yıl boyunca 150’den fazla KSS projesine ve bir çok değerli kuruma ev sahipliği yapan Zirve sizleri bu etkinliğin bir parçası olmaya davet ediyor!

KSS Zirvesi’nde 5 ana kategoride  projeler ödüllendirilecektir. Ödül programına başvurular 8 Kasım 2019 tarihine kadar devam edecek ve Aralık 2019 tarihinde 11. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde ödüller sahiplerini bulacaktır!

Derneğimiz 2009 yılından bu yana Türkiye’de Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri içerisinde iyi uygulamaların bir araya geldiği ’KSS Zirvesi Etkinliğini düzenlemektedir. Bu etkinlik aracılığı ile Türkiye’nin dört bir yanından kuruluşların başvurduğu ve incelendiği uzun bir süreç sonucu Türkiye’nin öncü 25 KSS Uygulaması ve çözümleri sergilenmektedir.

Şirketlerin stand kurarak, KSS alanında çalışan şirket yöneticileri, uzmanlar, akademisyenler ve uluslararası kuruluşların katıldığı bu bir günlük etkinliğe her yıl ortalama 700 kişi katılmaktadır. Katılımcıların ortak proje geliştirmek, tanışma, ilişki geliştirme, yeni projelerle tanışma, ortaklıklar kurma gibi birçok olanağı elde ettiği bu etkinlik sonucunda Türkiye’nin en iyi KSS Uygulamaları uluslararası bir jüri tarafından seçilmektedir.

Avrupa’da KSS Zirvesi

TKSSD, CSR Europe’un Türkiye temsilcisidir, dünya genelinde farklı networklerle işbirliği gerçekleştirilir. Pazaryerine katılan şirketler ve KSS çözümleri CSR Europe ile paylaşılmakta ve tüm üye şirketlerin ortak olarak yararlanacağı bir platformda bu bilgilerin yayınlanması ve paylaşılması sağlanmaktadır. Avrupa’daki en büyük KSS networkü olan CSR Europe, 30’u Avrupa olmak üzere 34 üye ülke ve toplamda 4500 üye şirket ile güçlü bir KSS networkü sunmaktadır.