&#x;&#x;

HABERLER

Değişimi Yönetmek: Samimi – Sorumlu – Sürdürülebilir İletişim

Türkiye KSS Derneği ve Impact Hub Istanbul olarak “Değişimi Yönetmek” sloganıyla farklı sektör ve alanlardan isimlerle içinde bulunduğumuz dönemi ve geleceğe yönelik öngörüleri konuştuğumuz serinin yeni bölümünde konuğumuz Sosyolog, İletişim Danışmanı, Eğitmen Pınar Saklıyan Koçali bizlerle olacak. Değişimi Yönetmek: Samimi – Sorumlu – Sürdürülebilir İletişim etkinliğimiz 2 Haziran Salı günü 20:00’de Zoom’da! Etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.

Değişimi Yönetmek: Koronovirüs Neslini Anlamak

Yaşadığımız belirsizlik süreci aynı zamanda kaçınılmaz bir değişimi de beraberinde getiriyor! Türkiye KSS Derneği ve Impact Hub Istanbul olarak “Değişimi Yönetmek” sloganıyla farklı sektör ve alanlardan isimlerle içinde bulunduğumuz dönemi ve geleceğe yönelik öngörüleri konuştuğumuz serinin 11. bölümünde konuğumuz İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emre Erdoğan olacak. Değişimi Yönetmek: Koronovirüs Neslini Anlamak etkinliğimiz 19 Mayıs Salı 15:00’de Zoom’da! Etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.

Değişimi Yönetmek: Girişimcilik ve Yeni İş Modelleri

Türkiye KSS Derneği ve Impact Hub Istanbul olarak “Değişimi Yönetmek” sloganıyla farklı sektör ve alanlardan isimlerle içinde bulunduğumuz dönemi ve geleceğe yönelik öngörüleri konuştuğumuz serinin yeni bölümünde konuğumuz Profesyonel Basketbolcu, Sosyal Girişimci ve Melek Yatırımcı Sinan Güler bizlerle olacak. Değişimi Yönetmek: Girişimcilik ve Yeni İş Modelleri etkinliğimiz 21 Mayıs Perşembe 15:00’de Zoom’da! Etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.