&#x;&#x;

KURUMSAL ÜYELİK

TKSSD’ye Türkiye’de ticari faaliyet gösteren, KSS uygulamaları gerçekleştiren veya gerçekleştirmek isteyen kurumlar üye olabilir.

TKSSD’ye Türkiye’de ticari faaliyet gösteren, KSS uygulamaları gerçekleştiren veya gerçekleştirmek isteyen kurumlar üye olabilir.

Üyelik Ücreti

 • Üyelik Aidatı: 2.500 TL
 • Üyelik Giriş Aidatı: 3.500 TL

Üyelik başvuruları her ay bir kez gerçekleştirilen TKSSD Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilerek üyeliğe kabulü durumunda başvuru sahibinin TKSSD Genel Kurulu’nun belirlemiş olduğu ilk giriş ve yıllık üyelik aidatını ödemesi istenecektir.

 

TKSSD kurumsal üyeleri aşağıda yer alan avantajlardan faydalanabileceklerdir:

 

 1. İşbirliği ve ortaklıkların kolaylaştırılması
 2. Yönetişim ve Sorumluluk ile ilgili projelerimize katılmaya hazır olan üyelerimize ve paydaşlarına proje yönetim hizmetler,
 3. Sektöre özel projeler ve inisiyatifler
 4. Danışmanlık ve üyelere özel tavsiye

 

Üyelerimizin temel KSS ve iş stratejilerinin bireysel risk değerlendirmesine dayalı olarak, sorunlara nasıl cevap verileceğine dair üyelerimize danışmanlık hizmeti sunmak için özel tavsiyeler (özel hizmetler) sunuyoruz.

 

 • Raporları gözden geçirme: Üyelerimizin KSS Raporlarını eleştirel bir şekilde gözden geçirerek, bir dizi öneri ve değerlendirme sunumu yaparız.
 • Konuya özel rapor verme: Ölçütler ve öneriler de dahil olmak üzere, işletmenizin belirli bir KSS stratejisiyle ilgili özel araştırma raporları hazırlarız.
 • Paydaş diyaloğu: Şirketlerin doğrudan ve dolaylı paydaşlarını dahil eden oturumlarla, performans ve spesifik odak alanları dahil olmak üzere şirketlerin KSS stratejileri hakkında geri bildirim ve girdi sağlamayı amaçlamaktadır.

 

 1. TKSSD internet sitesi ve aylık bültenlerinde üye kurumun tanıtımı ve röportajlar
 2. Yılda 4 kez olmak üzere tüm kurumsal üyelerin katılımı ile 3 ayda bir “Güncel KSS Gelişmeleri ve İşbirliği” fırsatları eğitimi
 3. TKSSD tarafından düzenlenen etkinliklere katılım önceliği,
 4. Kurumsal üyelere özel başarılı örnekler, etkinlikler ve ödül programları içeriği ile aylık olarak hazırlanan E-Haber Bülteni
 5. Yılda bir kez üyelerin katılımı ile düzenlenen KSS strateji çalıştayı,
 6. Uluslararası KSS Ödüllerine katılım çerçevesinde ücretsiz danışmanlık
 7. Ulusal ve uluslararası KSS gelişmeleri ve etkinlikleri konusunda üye bilgilendirme toplantılarına katılım
 8. TKSSD’nin hazırladığı özel KSS Raporlarına erişim
 9. CSR Europe kanalıyla Avrupa KSS ağına dahil olma

TKSSD çalışmalarını daha sistematik yürütebilmek ve daha etkili sonuçlar elde edebilmek için 4 ana başlık altında çalışma grupları oluşturmuştur. Kurumsal üyeler aşağıdaki gruplardan birisine dahil olarak yapılacak araştırma-geliştirme faaliyetlerinin, toplantı ve seminerlerin, oluşturulacak final raporlarının organizasyonları içerisinde yer alabileceklerdir.

 • Cinsiyet Eşitliği
 • KSS & İnsani Kalkınma
 • Eğitim (Future of Work)
 • Sürdürülebilir Şehirler ve Toplum

TKSSD’ye üye olan kurumlar ücretsiz verdiğimiz hizmetlerden öncelikli, ücretli hizmetlerimizden de %50 indirimli yararlanabilme imkanına sahip olacaktır.

Kurumunuzun üyelik için göstermiş olduğu ilgiye tekrar teşekkür eder; bir sonraki yönetim kurulunda değerlendirilmek üzere ek belgede bulunan üyelik formu ve üyelik için niyet mektubunuzu bize ulaştırmanızı rica ederiz.

adres bilgilerimiz

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u8896034/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u8896034/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757