M. Feride Doğan Genel Direktörlüğe atandı

Değerli Paydaşlarımız,

Her yıl yaptığımız Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) etkinlikleri (KSS Pazaryeri, Give&Gain Çalışan Gönüllülüğü Haftası, Sivil Toplum Günleri)  yanında Güney Doğu Anadolu Bölgesi KSS Projesi, İş sürekliliği için Sağlam KOBİ projesi, Sosyal Standartlar Yuvarlak Masası gibi değerli etkinlerle KSS alanında çalışmalarımızın etkisini ve yaygınlığını arttırmaya çalışıyoruz. Gelecek yıl derneğimizin 10. yılı olacak olması ise bizleri ayrıca gururlandırıyor ve bu süreçte yaptığımız işlerin koordinasyonunun iyi sağlanması, kaynakların etkin bir şekilde değerlendirilmesi ve geliştirilmesi de iş sürekliliğimiz açısından oldukça değerli.

Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü lisansı ve Royal Holloway Üniversitesi Sürdürülebilirlik ve İşletme dalında yüksek lisans derecesi olan, Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nde son üç yıldır projeler direktörü olan, Kadir Has Üniversitesi Kurumsal Sosyal Sorumluk Akademisinde eğitmen olarak görev yapan ve IDEMA kalkınma ajansında KSS danışmanı olan M. Feride Doğan 01 Eylül 2014 itibariyle derneğimizin Genel Direktörü oldu. M. Feride Doğan bundan sonraki süreçte dernekteki profesyonel ekibin liderliğini yaparak Yönetim Kuruluna karşı sorumlu olacak.

Derneğin bizler ve siz değerli paydaşlarımızın da katkısıyla ileriki dönemlerde çok daha etkin, başarılı ve sürdürülebilir ulusal ve uluslararası KSS uygulamalarına imza atmasını temenni ediyor ve bu yolda M. Feride Doğan’ın katkılarının çok değerli olacağına inanıyoruz.

Saygılarımla,

Yönetim Kurulu adına

Serdar Dinler

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği