Paramı Yönetebiliyorum Web Sitesinde Online Eğitimler Hayata Geçti (Demo)

PY online egitim Visa Europe ve üye bankalarının desteği ile T.C. Kalkınma Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği ortaklığında yürütülen Paramı Yönetebiliyorum kapsamında online eğitimler proje web sitesinde hayata geçti.  

Lise öğrencileri, üniversite öğrencileri ve genç yetişkinlere yönelik 3 segmentte sunulan online eğitimler ile katılımcılar zaman ve mekan kısıtı olmadan Paramı Yönetebiliyorum eğitimini alarak, eğitim sonrasındaki testi tamamlayabiliyor ve eğitime katılım belgelerini alabiliyor.

Gençlere, kişisel mali kaynaklarını bütçelemelerine ve finans hizmetlerini doğru kullanmalarına destek olacak ücretsiz eğitim olanağı sunan Paramı Yönetebiliyorum projesi 2009 yılından bu yana devam ediyor. Akran eğitim modeliyle yaygınlaştırılan proje ile gönüllü eğitmenler tarafından bugüne kadar 65 ilde, 23 binin üzerinde gence birebir Paramı Yönetebiliyorum eğitimi verildi. Aralık 2013’te hayata geçen online eğitimi ise 10 binin üzerinde kişi tamamladı.

Paramı Yönetebiliyorum online eğitimine katılmak için:

http://www.paramiyonetebiliyorum.net/online-egitim.aspx