Sağlam KOBİ Danışma Kurulu Daveti

saaa

 

UPS Vakfı, Dünya Ekonomik Forumu, Amerikan Ticaret Odası Sosyal Sorumluluk Birimi Kurumsal Vatandaşlık Merkezi (US Chamber BCLC), Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği ve UPS Türkiye işbirliği ve sizlerin desteği ile Sağlam KOBİ projesi Türkiye’de hayata geçirilmiş ve ilk pilot yılını tamamlamıştır. Proje kapsamında, bu güne kadar 5.000’den fazla kişiye ulaşılmış, afet konusunda farkındalık oluşturulmuş ve 246 işletme “İş Sürekliliği ve Afetlere Hazırlık” eğitimlerine katılmıştır.

 

İş dünyası bünyesinde kapsamlı bir afet koordinasyon planının hazırlanması yolunda bilgi alışverişinde bulunmak amacı ile bir “Danışma Kurulu” oluşturulmuştur. Pilot dönem çalışmalarının hazırlık aşamasından başlayarak tüm süreçlerinde projeye katkı yapan Danışma Kurulu’muz ile yapılan toplantılar projenin gelişiminde önemli katkı sağlamıştır. Bu kapsamda 1 Ekim 2014 Çarşamba günü saat 13:00-17:00 saatleri arasında İstanbul Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde yeni dönemin ilk Sağlam KOBI Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirilecektir.

 

Danışma Kurulumuzun verdiği katkının güçlendirilmesi, projenin yaygınlaştırılması konusunda birey ve kurumların yapacağı katkıların değerlendirilmesi, projenin ilerlemesine yönelik kurul üyelerinin görüş ve önerilerinin alınması gündemi ile toplanacak kurulumuzun önemli bir diğer gündem maddesi Paydaşlar Kurulu oluşturulmasıdır. Toplantıda proje kapsamında hayata geçirilen faaliyetler sunulacak ve bunlar üzerine Danışma Kurulu Üyeleri ile birlikte yeni dönem proje stratejisi geliştirilecektir.

 

UPS Vakfı, Amerikan Ticaret Odası, KSSD Temsilcileri ve Danışma Kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşecek bu yuvarlak masa toplantısında sizleri de “Danışma Kurulu Üyesi” olarak aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.

 

Saygılarımızla,

 

 

Ed Martinez                                                         Serdar Dinler

Başkan                                                                  Başkan

UPS Vakfı                                                            Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği

 

 

Etkinlik Tarihi: 1 Ekim 2014, Çarşamba

Etkinlik Saati: 13:00-17:00

Etkinlik Yeri: Kadirhas Üniversitesi, Cibali Kampüsü

 

LCV: 25 Eylül 2014 tarihine kadar katılımınızı bildirmeniz beklenmektedir. Katılım durumunuzu bildirmek için Katılım Bilgilendirme Formunu doldurabilir ya da Güler Altınsoy (saglamkobi@kssd.org / 0532-130-9880) ile iletişime geçebilirsiniz.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u8896034/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u8896034/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757