Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği 30 Temmuz 2014 tarihinde yayınlanan UPS Küresel Kurumsal Sürdürülebilirlik Raporu’nda yer aldı (Demo)

 

 

 

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği 30 Temmuz 2014 tarihinde yayınlanan UPS Küresel Kurumsal  Sürdürülebilirlik Raporu’nda yer almıştır.

 

Rapora buradan erişebilirsiniz : http://sustainability.ups.com/media/UPS-2013-Corporate-Sustainability-Report.pdf

 

Derneğimiz ,UPS, Dünya Ekonomik Forumu ve Amerikan Ticaret Ortaklığı ile geliştirilen Sağlam KOBİ projesi Türkiye’de KOBİ’lerin afetlere hazırlığı hedeflenmiştir. Proje ile online afet rehberi ve iş dünyası eğitimleri ile işyerlerinin afetlere hazır olması konusunda kapasite geliştirme çalışmaları yürütülmektedir. Proje için www.saglamkobi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

UPS Küresel Kurumsal Sürdürülebilirlik Raporu’nda proje ile bilginin yanı sıra küresel paydaş olarak Dernek Başkanımızın Serdar Dinler’in görüşlerine yer verilmiştir. Ayrıca yüz binlerce çalışanı, milyonlarca müşterisi ve yatırımcısı olan UPS Kurumsal Sürdürülebilirlik raporda Sağlam KOBİ Projesi ve derneğimizin yer alması gelecek yıllarda önemli ortaklıkları da getirecektir diye inanıyoruz.

 

Bu çerçevede dernek olarak uluslararası işbirlikleri kapsamında bu önemli gelişmeyi sizlerle paylaşmak istedik.

UPS_TW_Post_Image


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u8896034/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u8896034/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757