Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek Destekle Değiştir etkinliğine davet ediyoruz! (Demo)

image001Sizleri Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek Destekle Değiştir etkinliğine davet etmek istiyoruz. Londra merkezli The Funding Network işbirliği ile, dünyada başarıyla kullanılan bir kaynak geliştirme ve sosyal etkileşim modeli olan Giving Circle yönteminin uygulanacağı etkinlik 13 Mayıs’ta, Salt Galata’da gerçekleştirilecek.

Bu etkinlik, aşağıdaki davetiyede adı geçen projeler için hem farkındalık yaratma hem de bağış toplama olanağı sağlarken bağışçılara yeni bir yöntemi deneyimleme, sosyal bir ortamda bağış yapmanın hazzını yaşama ve sivil toplum kuruluşlarını yakından tanıma imkanı tanıyacak.

Etkinlikte sunum yapacak projelerin hepsi birbirinden değerli, küçük ölçekli sivil toplum kuruluşları. TFN yönetim kurulu üyeleri  sadece bu etikliğe katılmak için İngiltere’den İstanbul’a gelecek ve yapılan bağışları eşleştirecekler.

Bu etkinliğe katıldığınızda bağış yapma zorunluluğu yok, yine de filantropi konusuyla yakından ilgilenen kişileri bir araya getirmeye gayret ediyoruz. Sizi bu etkinlikte aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Davetiyeyi görüntüleyemiyorsanız bu linkten ulaşabilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

 

Destekle Değiştir Uygulama Komitesi*

 

(*) Komite Üyeleri: Ceylan Ölçer, Hazan Atalay, James Halliday, Murat Kaynar, Murat Oğuz Arcan, Nilgün Çoruk, Nurcan Baysal, Nurseli Tamer, Öznur Akkaya, Suzan Bayazıt, Yörük Kurtaran, 4C@rma, Endeavor, KSSD, ÖSGD, TÜSEV, YFE.