Türkiye’de KOBİ’lerin Afetlere Direncinin Arttırılması Projesi Açılış Etkinliği 17 Eylül’de (Demo)

maillingUPS, Dünya Ekonomik Forumu, Amerikan Ticaret Odası Sosyal Sorumluluk Birimi Kurumsal Vatandaşlık Merkezi (US Chamber BCLC), İstanbul Ticaret Odası ve Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği işbirliği ile “Türkiye’de KOBİ’lerin Afetlere Direncinin Arttırılması Projesi” geliştirilmiştir.

Proje, Türkiye’deki KOBİ’lerin afetlere hazırlıklı olması, yaşanabilecek afetlerin ardından iş hayatına hızla girmelerine destek sağlayacak bir iyi uygulamaörneği oluşturarak dünyadaki afet yaşama riski altındaki ülkelere yayılmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu kapsamda 17 Eylül 2013 Salı günü 11:00-13:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek proje açılış etkinliğinde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız. Etkinlik kapsamında projenin tanıtımı, Türkiye’de afet risk durumu ve özel sektör-kamu işbirliğinin rolü ile KOBİ Afet Direnç Rehberi üzerine kısa uzman konuşmaları gerçekleştirilecektir. KOBİ Afet Rehberi, KOSGEB ve İTÜ Afet Merkezi uzmanlarının gerçekleştirileceği konuşmaların ardından, tüm katılımcılarımızın davetli olduğu çalışma yemeğinde kurumunuzda afete hazırlık süreçleri ve bu süreçlerin geliştirilmesi için sağlanan fon olanaklarını uzmanlarla tartışma imkanı bulacaksınız.

Tarih: 17 Eylül 2013

Saat: 11:00-14:00

Yer: İstanbul Ticaret Odası Merkez Binası, Eminönü, İstanbul

LCV:  12 Eylül tarihine kadar katılımınızı bildirmeniz beklenmektedir.

Başak Doğan

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği

basak.dogan@kssd.org  / (0212) 533 65 32