Üyelik

Derneğimiz Türkiye’de Dernekler Kanuna’na uyumlu olarak faaliyet sürdürmektedir.

Üyelerimiz derneğimizin yürüteceği projelerden, ulusal ve uluslarası gelişmelerden öncelikli olarak haberdar olmaktadır. Bunun yanı sıra yapılan özel toplantılarda öncelikli olarak yer verilmektedir.

Bunlara ek olarak düzenlenen eğitim, KSS Pazaryeri etkinliklerinde üyelerimize özel indirimler sağlanmakta ve üyelerimizin KSS alanındaki her türlü destek ve öneri ihtiyacında derneğimiz analiz, rapor ve görüşmeler ile özel destek sağlamaktadır.

Bireysel Üyelik

Derneğimize,  KSS uygulamaları ile ilgili olarak gündemi takip edebilmek ve bu konuda çalışma yapmak isteyen kişiler üye olabilir. Bireysel üyelik kategorileri , Asıl Bireysel Üyelik ve Sosyal Sorumlu Genç Üye olarak iki seviyede gerçekleşebilmektedir. Sosyal Sorumlu Genç üyelik , 26 yaşını aşmamış , sosyal sorumluluk faaliyetlerinde bulunan ve  eğitimine devam eden öğrenciler için hazırlanmış olup ücretsizdir.

Üyelik başvuruları her ay bir kez gerçekleştirilen TKSSD Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilmekte olup üyeliğe kabulü durumunda başvuru sahibinin üyeliği karar bağlanmakta ve TKSSD Genel Kurulu’nun belirlemiş olduğu yıllık üyelik aidatını ödemesi ile de kesinleşmektedir.

Bilgi almak için kssd@kssd.org

Kurumsal Üyelik

TKSSD’ye Türkiye’de ticari faaliyet gösteren, KSS uygulamaları gerçekleştiren veya gerçekleştirmek isteyen kurumlar üye olabilir.