Sürdürülebilirlik ve KSS

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği, Markamentor Sürdürülebilirlik ve Marka Danışmanı Dr. Banu Yılmaz tarafından “İşe Başlayanlar için Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Eğitimleri”  Şubat 2021 tarihi ile başlayacaktır. Bu eğitimler ile, kurumların işyerlerine personel alımı süreçleri sonrası, “İşyeri Oryantasyon Eğitimleri” kapsamında sunmuş oldukları eğitimlere, sürdürülebilirlik ve KSS konularındaki bilgilerin de dahil edilmesi amaçlanmaktadır.

 Yeni işe başlayan çalışanların, sadece çalışacakları kurumu değil, tüm toplumu ilgilendiren konularda bilgi sahibi olmaları ve iş yapış süreçlerine bu bilgilerini aktarabilmeleri temel hedeftir. Genel oryantasyon kapsamında bu konuların,  bu alanda çalışan uzman kişi ve kurumlar tarafından interaktif olarak düzenlenen eğitimler ile gerçekleştirilmesi, kurumların kısa ve uzun vadeli sürdürülebilirlik hedeflerine de büyük katkılar sağlayacaktır. Kurum personeline tüm Türkiye genelinde, web üzerinden interaktif olarak canlı sunumlar ile gerçekleştirilecek eğitimler, kurumların, kendi iş yerlerine ve toplumun geleceğine en büyük yatırımdır. Bu kapsamdaki eğitimler, kurumların sürdürülebilirlik raporu kapsamında sunabilecekleri içerikleri kapsamaktadır.

Kurumlara dönük eğitim programları, kurumsal firmalar ile tüm personel alım süreçleri kapsamında devamlı olarak uygulanabilecek olup, yıllık anlaşmalar ile gerçekleştirilecektir. Şehir ve bölge bazında ayrım olmaksızın gerçekleştirilecek eğitimler başlangıç seviyesi niteliğindedir, ancak kurumların talebi doğrultusunda, kurum çalışanlarınıza özel olarak başlangıç eğitimlerinin devamı niteliğinde, ileri seviye eğitimler de sunulabilmektedir.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u8896034/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/u8896034/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757